czwartek, 8 grudnia 2011

Prezent Mikołajkowy

Skorzystałam ostatnio z wolnego czasu i wybrałam się na świąteczne zakupy. Pewnie nie jedna z Was ma w swoim mieście takie niewielkie sklepy z pierdułkami po 5zł i ja właśnie we wtorek się do takiego sklepu wybrałam. Muszę przyznać, że trochę rzeczy kupiłam i nawet sprawiłam mikołajkowy prezent swojej Rosalie. Nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam, trzy sukienki za 3 zł. Oczywiście od razu musiałam kupić jeden z kilku kompletów. Przeważnie były tam tylko lalki i jakieś akcesoria a tu proszę pełen zaskok. Rose się ucieszyła (u nas w mieszkaniu może cały rok chodzić w letnich sukienkach:D) i tak powstała sesja. Niestety jak wszyscy tak i ja narzekam na brak prawdziwego oświetlenia dlatego też wyszły takie a nie inne fotki.
 Najbardziej podoba mi się zielona sukienka. Jest taka radosna i energetyzująca a Rosalie wygląda w niej jak rusałka:) No i ta jej poza... 

PS: Tą gwiazdkę w tle też kupiłam w tym sklepie :p

4 komentarze:

  1. fajne te kiecuszki :3 ale pewnie wykonanie koszmarne!

    OdpowiedzUsuń
  2. A tam nawet za złe wykonanie można dać 3zł :D Faktycznie będę musiała gdzieniegdzie obciąć wystający materiał, ale tak to jest wszystko ok.

    OdpowiedzUsuń
  3. Z fajnego materiału są uszyte, zwłaszcza ta zielona. Wykonanie zawsze można poprawić;)

    OdpowiedzUsuń